Netvision

NETVISION ir draudzīgs uzņēmums, kas ir izveidojis savu tīklu, balstītu uz optisko šķiedru sakaru līnijām, kas nodrošina tādus pakalpojumus kā optisko mājas internetu un interaktīvo televīziju. Mūsu interaktīvās televīzijas pakalpojumi ir augstas kvalitātes izklaides saturs, kas pielāgots ikviena gaumei, kas ļauj ierakstīt pārraides un atklāj jaunas TV arhīva iespējas ar papildu plašu filmu, seriālu un TV šovu klāstu. Papildus interaktīvajai televīzijai mēs piedāvājam optisko mājas internetu, kur ātrumus ir pieejams no 50 Mbit/s līdz 1000Mbit/s. Optiskais mājas internets ļauj ne tikai ātri pārlūkot internetu, bet arī lejupielādēt filmas 4K formātā un bez ierobežojumiem izmantot video zvanus. Mums piedāvājumā ir komplekts, kas apvienos optisko mājas interneta un interaktīvās televīzijas pakalpojumus, kur mēneša cena būs atkarīga no izvēlētā optiskā interneta ātruma. Šo komplektu saucam par Mājas internets + TV . Vairāk par mūsu Mājas internets + TV pakalpojumu varat uzzināt mājas lapā.

Share:

Important!

There are a lot of advertisers on Advertigo. We cannot check them one by one.

You work hard for your money and you want a company you can rely on when you are buying or selling things. That’s why we want to help you protect yourself from fraud. In this section, you’ll find informative tips and other useful material to stay informed and help reduce your chances of falling victim to scammers.

Please understand that Advertigo.net is a free service to help buyers and sellers (and etc.) find one another. Advertigo.net is not involved in any transactions and can not police the actions of our many users.