Riga car rent

Riga Car Rent - tā ir auto noma, kura ir orientēta uz klientu, kuram ir svarīgs komforts un pakalpojuma kvalitāte. Mēs piedāvājam tikai jaunas mašīnas, mūsu nosacījumi ir maksimāli atvērti un saprotami, mēs tiecamies sasniegt top pasaules mēroga mašīnu nomas kompāniju līmeni. Auto noma vienmēr ir bijis pieprasīts pakalpojums gan ceļošanas nolūkiem, gan dažādām ikdienas vajadzībām, kā arī darījuma braucieniem. Mūsdienās mēs vairs nevaram iedomāties savu dzīvi bez transporta pakalpojumiem, bet dažkārt savs auto dažādu iemeslu dēļ nav pieejams. Visbiežāk auto nomas pakalpojumi tiek izmantoti gadījumos, kad nepieciešams transportlīdzeklis braucieniem kopā ar ģimenes locekļiem, draugiem vai kolēģiem. Arī gadījumos, kad sabiedriskā transporta izmantošana nav ērta vai droša, bet ir jānokļūst no punkta A līdz punktam B, automašīnas noma būs apdomīga un arī praktiska izvēle. Nomājot auto dažādām ikdienas vajadzībām, jums ir iespēja ne tikai izbaudīt komfortablus un drošus braucienus, bet arī saņemt jūsu problēmu risinājumu, piemēram, pārvietojot bagāžu, dažādas mantas, pārtiku. Uzņēmuma piedāvājumā ir gan ekonomiskās klases mašīnu, gan biznesa klases, kā arī apvidus un cita veida mašīnu noma. Vairāk par auto nomu varat uzzināt mūsu mājas lapā.

Share:

Important!

There are a lot of advertisers on Advertigo. We cannot check them one by one.

You work hard for your money and you want a company you can rely on when you are buying or selling things. That’s why we want to help you protect yourself from fraud. In this section, you’ll find informative tips and other useful material to stay informed and help reduce your chances of falling victim to scammers.

Please understand that Advertigo.net is a free service to help buyers and sellers (and etc.) find one another. Advertigo.net is not involved in any transactions and can not police the actions of our many users.